محل تبلیغات شما
پنج شنبه 24 بهمن 1398

آن معجزه سپید رخ داد

+
1
2

یک همسفر نوشت: من همسفر ماندم و دوباره خواستم دوباره دیدمش دوباره عاشق شدم . این بار صادقانه با عشق و عقل گرفتم دست‌های زمستانش را که دیگر گرمای زندگی را از یاد برده بود.

در اندیشه‌های بلند، همیشه نمی‌توانید آن چیزی را بیابید که فکر می‌کردید اما با حرکت و شروع از یک نقطه سیاه تا رنگین‌کمان، می‌شود انتقالاتی انجام داد که هرگز به مغزتان خطور نمی‌کرد و خود نیز اجازه اندیشیدن به آن نمی‌دادید، در طول این سال‌ها از برکت آموزش‌های کنگره 60 ما همسفران یاد گرفتیم که احساس و اندیشه خود را روی کاغذ بیاوریم. به مناسبت هفته همسفر، تعدادی از همسفران نمایندگی میرداماد اصفهان ، دست‌به‌قلم شدند و احساسات زیبای خود را با همان روح لطیف و ساده به رشته تحریر درآوردند، که شما بزرگواران را به خواندن یکی از آن دل نوشته‌ها جلب می‌کنم.

Image result for ‫دلنوشته جشن همسفر‬‎

گزارش درمانی D.SAP در نمایندگی عمان سامانی

حرف دل شاعر در مورد دستورجلسه هفتگی D.SAP

D.Sap سپری در برابر بیماری‌ها

همسفر ,همسفران ,یک ,یاد ,سپید ,معجزه ,خود را ,سپید رخ ,رخ داد ,آن معجزه ,معجزه سپید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

The scene is mine :D Robert's style toudiwate خرید مانتو لباس زیر حاملگی بارداری زنانه چاق لاغر باریک پهن 98 profrextebu اس ام اس های جدید،خنده دار،عاشقانه،غمگین و مناسبتی isdimindmit licontfuncfirs لباس مشکی محرمی مردانه و زنانه با جنس واقعی درجه A { عمده و تکی } کلید